WYNAJEM AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW

WYNAJEM AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW

Wynajem autobusów to usługa obejmująca wynajem pojazdu wraz z posiadającym wszelkie niezbędne uprawnienia kierowcą. W swojej flocie posiadamy autobusy przeznaczone do komunikacji krótko- oraz długodystansowej, dzięki czemu możemy zapewnić Naszym Klientom optymalne warunki transportu niezależnie od bieżących potrzeb. Nasze autobusy i autokary:

  • zapewniają bezpieczny, a zarazem wygodny transport dla dzieci – doskonale sprawdzają się podczas wycieczek szkolnych, zarówno tych realizowanych na terenie miasta Warszawa, jak i tych dalszych;
  • oferują wygodny transport dla firm – w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa możemy realizować usługi w zakresie regularnego transportu pracowniczego, jak i usługi związane z obsługą wyjazdów firmowych (szkoleń, wyjazdów integracyjnych, pikników rodzinnych);
  • stanowią zaplecze transportowe na imprezach rodzinnych – doskonale sprawdzają się do obsługi wesel, w szczególności w sytuacjach, kiedy miejsce planowanego przyjęcia jest oddalone od kościoła lub urzędu stanu cywilnego, a nam zależy na sprawnym i szybkim przetransportowaniu wszystkich gości.

Dlaczego Klienci wybierają nasze autobusy i autokary?

Jesteśmy przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Znamy i rozumiemy potrzebny klientów w zakresie wynajmu pojazdów przeznaczonych do komunikacji zbiorowej. To właśnie znajomość i zrozumienie potrzeb klientów pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi w najbardziej optymalnej formie.

Warszawa i okolice

Wynajem autokarów i autobusów realizujemy na terenie miasta Warszawa. W ramach oferowanych usług wykonujemy:

  • przewozy pasażerów na terenie miasta Warszawa,
  • przewozy pasażerów w obrębie całego województwa mazowieckiego,
  • przewozy pasażerów z Warszawy do dowolnego miejsca w Polsce i z powrotem,
  • zagraniczne przewozy osób.

Klientów, których interesuje wynajem autokarów oraz autobusów o wysokim standardzie, zachęcamy do kontaktu. Wspólnie wybierzemy pojazd, który najlepiej spełni Państwa potrzeby i oczekiwania w zakresie przewozu osób.

keyboard_arrow_up