PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW

Województwo mazowieckie stanowi jedną z najszybciej rozwijających się jednostek terytorialnych kraju. W wyniku wzmożonego rozwoju przemysłu oraz rozwoju usług logistycznych przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na budowę zakładów pracy poza terenami miast takich jak Warszawa. To obniża koszty, ale generuje problemy związane z dojazdem pracowników do pracy. Odpowiedź stanowi tutaj profesjonalny przewóz pracowników.

Transport pracowników może obejmować zbiórkę pracowników w ustalonych miejscach na terenie miasta Warszawa oraz ich dowóz do miejsca pracy znajdującego się poza granicami miasta lub odwrotnie. Przejeżdżając przez miejscowości ościenne możemy zbierać pracowników, którym zapewniamy transport do pracy na terenie Warszawy. W zależności od systemu pracy w przedsiębiorstwie przewozy organizowane są kilka razy w ciągu doby, aby zapewnić pracownikom bezproblemowy dojazd do pracy oraz powrót do domu.

Nasza firma specjalizuje się w usługach transportu pracowniczego. Przewóz pracowników do pracy i z powrotem świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem aglomeracji warszawskiej.

Warszawa i okolice: profesjonalny transport pracowników

Przedsiębiorstwa z siedzibą w mieście Warszawa lub okolicznych miejscowościach zapraszamy do skorzystania z oferty na przewóz pracowników do pracy. W ramach realizowanych usług przewozowych możemy zaproponować:

  • regularny transport pracowników do pracy na terenie miasta Warszawa,
  • regularny przewóz pracowników do pracy z terenu miasta Warszawa,
  • okazjonalny przewóz pracowników z miejsca pracy do dowolnego miejsca na terenie miasta lub województwa mazowieckiego.

Zakres usług przewozowych każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań przedsiębiorstwa w zakresie realizowanego transportu pracowniczego. Transport pracowników wykonujemy korzystając z nowoczesnej floty pojazdów – busów przeznaczonych do przewozu do 20 osób oraz autobusów.

keyboard_arrow_up