OFERTA

OFERTA

Oferujemy Państwu wszelkie usługi związane z transportem osób. W zależności od rodzaju okoliczności przewozu zaproponujemy odpowiedni środek transportu. W zależności od ilości przewożonych osób będziemy mogli zaoferować odpowiednio busy, minibusy lub autokary.

Obsługujemy wszelkie uroczystości rodzinne w tym: śluby, komunie, jubileusze, rocznice, pogrzeby. W ramach tych przewozów najczęściej korzysta się z przewozu osób na miejsce ceremonii, na miejsce wydarzenia i rozwiezienie gości po zakończeniu wydarzenia.
Mamy również ofertę dla stowarzyszeń, grup i społeczności, a w niej: wyjazdy na wydarzenia sportowe, koncerty, pielgrzymki, imprezy integracyjne, sympozja naukowe, ciekawe wydarzenia w kraju i za granicą.

W przypadku tych wydarzeń przewóz osób obejmuje najczęściej podjęcie osób w miejscu zbiórki, transport na miejsce wydarzenia, w niektórych przypadkach nocleg i obsługa transportu na miejscu wydarzenia, a po zakończeniu wydarzenia powrót do wskazanego przez zleceniodawcę miejsca.
Podobna oferta dotyczy firm. Tu również zapewniamy pełną gamę obsługi wydarzeń okołofirmowych. W tym przypadku oferta obejmuje: wyjazdy integracyjne, wyjazdy szkoleniowe, wycieczki firmowe, pielgrzymki firmowe, wyjazdy na wydarzenia sportowe i koncerty, delegacje firmowe, inspekcje. W przypadku obsługi tych wydarzeń, transport pracowników obejmuje podjęcie osób w miejscu lub w miejscach zbiórki, przewóz osób na miejsce wydarzenia, w razie potrzeby transport osób w miejscu wydarzenia, a po jego zakończeniu przewóz osób do miejsca wyznaczonego przez organizatora.
keyboard_arrow_up