Przewóz i transport osób

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która bezpieczny przewóz osób potraktowała nie tylko jako sposób na prowadzenie interesów, ale również jako misję.

Transport osób realizujemy nowoczesną flotą obejmującą nowoczesne busy i autokary, wyposażone we wszelkie udogodnienia dla pasażerów. (dwustrefowe klimatyzacje, dvd, mikrofon, indywidualne nagłośnienie i nawiewy, komfortowe fotele odchylane i rozsuwane z szerokimi poduszkami i skórzanymi wstawkami i podłokietnikami, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa.)

Pragniemy, aby oferowany przez nas transport osób był bezpieczny i komfortowy. Naszych kierowców charakteryzuje duża wiedza ogólna, dyskrecja, gotowość do udzielenia pomocy w dostępnym zakresie możliwości i umiejętności oraz wysoka kultura osobista.

Posiadamy zarówno licencję krajową jak i zagraniczną na przewóz osób. Możemy więc pojechać tam, gdzie zażyczy sobie tego zleceniodawca. Jednak kierując się dobrem klienta i mając na względzie jego wydatki, zawsze doradzamy ekonomiczne rozwiązania. Dlatego też w głównej mierze obsługujemy klientów z Warszawy i okolic.

Cieszymy się, że wciąż przybywa osób, które obdarzają nas swoim zaufaniem, bo przecież to klienci są wyznacznikiem oceny naszej pracy.

Naszym klientom:

Nasze samochody